PROLOG

 

 

GOLDEN LIPS to polska marka odzieżowa, która powstała z pasji do mody i literatury. Chcemy udowodnić, że moda może mieć coś więcej do powiedzenia, a literatura coś więcej do pokazania :)

Od 2014 roku (jako pierwsza taka firma w Polsce) ubieramy Was w literaturę piękną, tworząc unikatowe ubrania i gadżety z projektami graficznymi w postaci cytatów polskich i zagranicznych pisarzy, tytułów znanych dzieł literackich i nazwisk autorów. Charakteryzuje nas minimalizm projektów odzieży, a maksimum przekazu, którym jest treść wybranych cytatów.

W naszym asortymencie znajdziecie bluzy, koszulki, torby, czapki, szaliki, topy, kubki, plecaki, a nawet notatniki z cytatami takich autorów jak m.in.: Adam Mickiewicz, Oscar Wilde, Charles Bukowski, Witold Gombrowicz, Michaił Bułhakow, Jane Austen, Marek Hłasko, Stanisław Ignacy Witkiewicz czy Zygmunt Freud.

                                                                                                           

JAKOŚĆ ---> wszystkie nasze produkty są zaprojektowane oraz uszyte lub stworzone w Polsce z materiałów wysokiej jakości 

W LICZBACH ---> 43 projekty, 23 cytaty, 23 autorów, 11 produktów, 4 tytuły, tysiące zadowolonych klientów :)

EKOLOGIA ---> wspieramy ekologię - nie korzystamy z foliowych opakowań, a dzięki produkcji w Polsce, nasze rzeczy nie muszą być transportowane przez pół globu i nie zatruwają środowiska

DYSTRYBUCJA ---> wszystkie nasze produkty wysyłamy na cały świat!

TWÓJ CYTAT  ---> na specjalne zamówienie tworzymy projekt z wybranym cytatem

NASZA MISJA ---> dzięki naszym literackim projektom popularyzujemy literaturę piękną i czytelnictwo - to nasza misja

ZAUFANIE ---> działamy od 2014 roku i do tej pory zaufały nam tysiące klientów w całej Polsce i na świecie - to dla Was tworzymy kolejne projekty!

WSPÓŁPRACA ---> współpracowaliśmy m.in. z Oficyna Literacka Noir sur Blanc, Świat Książki, Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo MUZA S.A., Dom Wydawniczy REBIS i wiele innych :)

                                                                                                                     

Literatura piękna nie musi już tylko leżeć na półce, może wisieć w Twojej szafie! Dołącz do "cytatyzacji stroju codziennego" i promuj czytelnictwo razem z nami! :)

         

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl